Güncel Haber Girişi: 01.11.2021 - 05:55, Güncelleme: 01.11.2021 - 05:55

CEMİL YAMAN HEM KONFERANS VERDİ HEM DE TARİHİ YERLERİ GEZDİ

 

CEMİL YAMAN HEM KONFERANS VERDİ HEM DE TARİHİ YERLERİ GEZDİ

KOCAELİ HABERİ
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, geçtiğimiz hafta Şırnak, Siirt ve Mardin’i ziyaret edip partililerle bir araya gelerek “Reformcu AK Belediyecilik” üzerine konferanslar verdi. Kocaeli Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı kapsamında Güneydoğu Anadolu’ya giderek Şırnak, Siirt ve Mardin’de partililerle bir araya geldi. Şırnak, Siirt ve Mardin’de teşkilatlarla bir araya gelen Yaman “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferanslar düzenledi. Düzenlenen programlarda Yaman’a Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Siirt Milletvekili Osman Ören, geçmiş dönem Siirt Milletvekili ve Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül de eşlik etti. “REFORMCU AK BELEDİYECİLİK” İlk ziyaretini Şırnak’a yapan Yaman, Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ile birlikte Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan’ı, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka’yı ziyaret ettiler. Üç günlük Şırnak ziyaretinde partililerle ve vatandaşlarla da sık sık bir araya gelen Yaman İl Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıyla “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferansta partililerle bir araya geldi. ŞIRNAK’TA PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİLER Şırnak’ın ardından Siirt’te geçen Yaman, Siirt İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç’ı ardından Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Siirt’te de partililerle buluşan Yaman konferansta AK Parti'nin belediyecilik anlayışını aktardı. MARDİN’DE TARİHİ YERLERİ GEZDİ Güneydoğu Anadolu ziyaretinin son durağı olarak Mardin’e geçen Yaman Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ı ziyaret ederek teşkilat çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Yaman ve Mardin İl Başkanı Kılıç, Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış ve Dargeçit Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy ile birlikte Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'i ziyaret ettiler. Mardin’de de partililerle bir araya gelen Yaman burada da konferansa katılarak “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferansta partililerle buluştu. Yaman, Mardin de ki parti çalışmalarının yanı sıra Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini de gezerek vatandaşlarla da sık sık bir araya gelip sohbet etti.
KOCAELİ HABERİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, geçtiğimiz hafta Şırnak, Siirt ve Mardin’i ziyaret edip partililerle bir araya gelerek “Reformcu AK Belediyecilik” üzerine konferanslar verdi.

Kocaeli Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı kapsamında Güneydoğu Anadolu’ya giderek Şırnak, Siirt ve Mardin’de partililerle bir araya geldi. Şırnak, Siirt ve Mardin’de teşkilatlarla bir araya gelen Yaman “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferanslar düzenledi. Düzenlenen programlarda Yaman’a Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Siirt Milletvekili Osman Ören, geçmiş dönem Siirt Milletvekili ve Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül de eşlik etti.

“REFORMCU AK BELEDİYECİLİK”

İlk ziyaretini Şırnak’a yapan Yaman, Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ile birlikte Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan’ı, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka’yı ziyaret ettiler. Üç günlük Şırnak ziyaretinde partililerle ve vatandaşlarla da sık sık bir araya gelen Yaman İl Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıyla “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferansta partililerle bir araya geldi.

ŞIRNAK’TA PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİLER

Şırnak’ın ardından Siirt’te geçen Yaman, Siirt İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç’ı ardından Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Siirt’te de partililerle buluşan Yaman konferansta AK Parti'nin belediyecilik anlayışını aktardı.

MARDİN’DE TARİHİ YERLERİ GEZDİ

Güneydoğu Anadolu ziyaretinin son durağı olarak Mardin’e geçen Yaman Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ı ziyaret ederek teşkilat çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Yaman ve Mardin İl Başkanı Kılıç, Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış ve Dargeçit Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy ile birlikte Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'i ziyaret ettiler. Mardin’de de partililerle bir araya gelen Yaman burada da konferansa katılarak “Reformcu AK Belediyecilik” konulu konferansta partililerle buluştu. Yaman, Mardin de ki parti çalışmalarının yanı sıra Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini de gezerek vatandaşlarla da sık sık bir araya gelip sohbet etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.