Siyaset Haber Girişi: 25.11.2021 - 08:06, Güncelleme: 25.11.2021 - 08:06

AK Partili Halil Etyemez: Ülkede yokluk yok

 

AK Partili Halil Etyemez: Ülkede yokluk yok

kocaelihaberi
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, döviz kurundaki yükselişin sonuçları üzerine değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'de döviz kurunda art arda yaşanan spekülatif artışın yankıları devam ediyor. Dolar kurunda yaşanan ani yükseliş birçok ürünün fiyatında fahiş zamlara neden olurken,  yaşanan bu artış İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlede sokağa yansıdı. Konuyla ilgili ise AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez Kontv’de “Ankara Konuşuyor” programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Etyemez, ülkede bolluk olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı; YOKLUK DENEN BİR ŞEY YOK “Daha önceki girişimlerinden sonuç alamayanlar, yıllarca Gezi olayları denediler, FETÖ bir takım hadiseleri denedi, buradan bir sonuç almadılar. Gelip şimdi milletin cebindeki paraya, mutfağındaki ekmeğe saldırmaya çalışıyorlar. Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada. "BİRİLERİ PARA KAZANACAK DİYE..." Ama birileri para kazanacak diye, olayı manipüle ederek buradan bir kargaşa çıkartmanın hesabını yapıyorlar. Buradan bir sonuç alıp Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı, millet düşmanlığı yapıyorlar. Siyasi rant elde edeceksin diye bu ülkenin kaybetmesini istemek doğru değil "EKONOMİYİ BATIRDINIZ DİYECEKLER" Ben hatırlıyorum muhalefet milletvekillerinden her yeri kapatın diyen insanlar ekonomiyi sekteye uğratıp sonra da ekonomiyi batırdınız diyecekler."
kocaelihaberi

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, döviz kurundaki yükselişin sonuçları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye'de döviz kurunda art arda yaşanan spekülatif artışın yankıları devam ediyor. Dolar kurunda yaşanan ani yükseliş birçok ürünün fiyatında fahiş zamlara neden olurken,  yaşanan bu artış İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlede sokağa yansıdı.

Konuyla ilgili ise AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez Kontv’de “Ankara Konuşuyor” programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Etyemez, ülkede bolluk olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;

YOKLUK DENEN BİR ŞEY YOK

“Daha önceki girişimlerinden sonuç alamayanlar, yıllarca Gezi olayları denediler, FETÖ bir takım hadiseleri denedi, buradan bir sonuç almadılar. Gelip şimdi milletin cebindeki paraya, mutfağındaki ekmeğe saldırmaya çalışıyorlar. Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada.

"BİRİLERİ PARA KAZANACAK DİYE..."

Ama birileri para kazanacak diye, olayı manipüle ederek buradan bir kargaşa çıkartmanın hesabını yapıyorlar. Buradan bir sonuç alıp Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı, millet düşmanlığı yapıyorlar. Siyasi rant elde edeceksin diye bu ülkenin kaybetmesini istemek doğru değil

"EKONOMİYİ BATIRDINIZ DİYECEKLER"

Ben hatırlıyorum muhalefet milletvekillerinden her yeri kapatın diyen insanlar ekonomiyi sekteye uğratıp sonra da ekonomiyi batırdınız diyecekler."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.