Siyaset Haber Girişi: 29.10.2021 - 21:11, Güncelleme: 29.10.2021 - 21:11

ABDULKADİR SELVİ BİLE 'YANLIŞTI' DEDİ

 

ABDULKADİR SELVİ BİLE 'YANLIŞTI' DEDİ

kocaelihaberi
Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın izlettiği ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun linç edilmek istendiği anları içeren videoya tepki gösterdi. Selvi Kılıçdaroğlu'nun linç görüntülerinin kullanılması tek kelime ile yanlıştı" diye yazdı.. İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Ak Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın izlettirdiği Kılıçdaroğlu'na linç girişimi videosuna tepki gösterdi. "Yanlışa yanlış" sözleriyle başlarken "Çubuk’taki şehit cenazesindeki saldırı büyük bir provokasyondu" diyen Selvi, şöyle devam etti: "Türkiye büyük bir badire atlattı. CHP Genel Başkanı, şehit cenazesinde linç edilmek istendi. Ama o saldırının asıl hedefi demokrasimiz ve iç huzurumuzdu. O nedenle Kılıçdaroğlu’nun linç görüntülerinin kullanılması tek kelime ile yanlıştı." YANIT VERMİŞTİ Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısından Çubuk'taki linç girişimine ilişkin görüntüleri göstermesine yanıt olarak, "Şahıs bugünkü grup toplantısında benim görüntülerimi izletmiş. Adeta birilerine 'yarım kalan işi bitirin' demiş. Ne senden ne senin şurekandan korkmuyorum" dedi.
kocaelihaberi

Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın izlettiği ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun linç edilmek istendiği anları içeren videoya tepki gösterdi. Selvi Kılıçdaroğlu'nun linç görüntülerinin kullanılması tek kelime ile yanlıştı" diye yazdı..

İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Ak Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın izlettirdiği Kılıçdaroğlu'na linç girişimi videosuna tepki gösterdi.

"Yanlışa yanlış" sözleriyle başlarken "Çubuk’taki şehit cenazesindeki saldırı büyük bir provokasyondu" diyen Selvi, şöyle devam etti:

"Türkiye büyük bir badire atlattı. CHP Genel Başkanı, şehit cenazesinde linç edilmek istendi. Ama o saldırının asıl hedefi demokrasimiz ve iç huzurumuzdu. O nedenle Kılıçdaroğlu’nun linç görüntülerinin kullanılması tek kelime ile yanlıştı."

YANIT VERMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısından Çubuk'taki linç girişimine ilişkin görüntüleri göstermesine yanıt olarak, "Şahıs bugünkü grup toplantısında benim görüntülerimi izletmiş. Adeta birilerine 'yarım kalan işi bitirin' demiş. Ne senden ne senin şurekandan korkmuyorum" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.