Siyaset Haber Girişi: 04.11.2021 - 17:17, Güncelleme: 04.11.2021 - 17:17

CHP'DEN BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'YE 'ATATÜRK' TEPKİSİ

 

CHP'DEN BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'YE 'ATATÜRK' TEPKİSİ

KOCAELİ HABERİ
Kocaeli Başiskele ilçe Belediyesi tarafından kurulmakta olan kütüphaneye kitap alımı ihalesine dair CHP Başiskele ilçe başkanı Av. ANIL ACURMAN'ın basın açıklamasıdır. , Belediyemiz 2 yılın sonunda bir eser bırakacak diye düşünüyorduk.  Ancak bugün görüyoruz ki inşası düşünülen bina halkın kütüphanesi, bu milleti bütünleştiren temel bilgi kaynağı olmaktan çok uzakmış. Başiskele Belediyesi'nin kent kütüphanesi için ihale evraklarını incelediğimizde şartname ekinde, içerisinde bir Atatürk düşmanının ismi yazılı kitap listesi bizi bir kez daha yaraladı. Sayın başkan Yasin Özlü'ye soruyoruz: Bu eşsiz milletin kıt kaynakları ile, Tek gayesi Türk milletinin en büyük kahramanı, ulu önderi, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü lekelemek olan bir zat ve onun çirkin düşünceleri için mi yapıyoruz bu kütüphaneyi? Bu ve bunun gibi çirkin düşüncelere ev sahipliği yaparak mı gelişecek bu ilçe, bu düşüncelere mi sahip çıkacak gençlerimiz? Eğer aksi düşüncedeyseniz derhal ulu önderin hatırasına hakaret suçundan mahkum olmuş bu şahsın kitaplarını ihale listenizden çıkartın. Bu yanlıştan dönün. Eğer kitap açığınız var ise merak etmeyin bu halk size Ata'sının şanlı başarılarını anlatan en güzel tarih kitaplarını temin edecektir. Ve merak etmeyin kimseyi zengin etmek de gerekmez biz paylaşmayı severiz. Ama siz yapmıyorsanız biz Ata'mıza sahip çıkan bir kütüphaneyi bu ilçeye kazandırmayı çok iyi biliriz. 
KOCAELİ HABERİ

Kocaeli Başiskele ilçe Belediyesi tarafından kurulmakta olan kütüphaneye kitap alımı ihalesine dair CHP Başiskele ilçe başkanı Av. ANIL ACURMAN'ın basın açıklamasıdır. ,

Belediyemiz 2 yılın sonunda bir eser bırakacak diye düşünüyorduk.  Ancak bugün görüyoruz ki inşası düşünülen bina halkın kütüphanesi, bu milleti bütünleştiren temel bilgi kaynağı olmaktan çok uzakmış.

Başiskele Belediyesi'nin kent kütüphanesi için ihale evraklarını incelediğimizde şartname ekinde, içerisinde bir Atatürk düşmanının ismi yazılı kitap listesi bizi bir kez daha yaraladı.

Sayın başkan Yasin Özlü'ye soruyoruz:
Bu eşsiz milletin kıt kaynakları ile, Tek gayesi Türk milletinin en büyük kahramanı, ulu önderi, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü lekelemek olan bir zat ve onun çirkin düşünceleri için mi yapıyoruz bu kütüphaneyi? Bu ve bunun gibi çirkin düşüncelere ev sahipliği yaparak mı gelişecek bu ilçe, bu düşüncelere mi sahip çıkacak gençlerimiz?

Eğer aksi düşüncedeyseniz derhal ulu önderin hatırasına hakaret suçundan mahkum olmuş bu şahsın kitaplarını ihale listenizden çıkartın. Bu yanlıştan dönün.

Eğer kitap açığınız var ise merak etmeyin bu halk size Ata'sının şanlı başarılarını anlatan en güzel tarih kitaplarını temin edecektir. Ve merak etmeyin kimseyi zengin etmek de gerekmez biz paylaşmayı severiz.

Ama siz yapmıyorsanız biz Ata'mıza sahip çıkan bir kütüphaneyi bu ilçeye kazandırmayı çok iyi biliriz. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.