Siyaset Haber Girişi: 14.11.2021 - 16:05, Güncelleme: 14.11.2021 - 16:05

Temel Karamollaoğlu erken seçim için tarih verdi

 

Temel Karamollaoğlu erken seçim için tarih verdi

kocaelihaberi
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin bugün gerçekleştirilen 7. Olağan Pendik İlçe Kongresi'ne katıldı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisine hazırlıklı olmalarını belirterek, "En geç bir buçuk sene içinde seçimler olacak” dedi. “En geç bir buçuk sene içinde seçimler olacak” diyen Karamollaoğlu, “Bu seçimlerde biz ya başarı gösterecek, ülkemizin bu gidişatına dur diyecek, yanlışları düzeltecek, doğruları hakim kılacak bir yetki alacağız " dedi..
kocaelihaberi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin bugün gerçekleştirilen 7. Olağan Pendik İlçe Kongresi'ne katıldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisine hazırlıklı olmalarını belirterek, "En geç bir buçuk sene içinde seçimler olacak” dedi.

“En geç bir buçuk sene içinde seçimler olacak” diyen Karamollaoğlu, “Bu seçimlerde biz ya başarı gösterecek, ülkemizin bu gidişatına dur diyecek, yanlışları düzeltecek, doğruları hakim kılacak bir yetki alacağız " dedi..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.