Siyaset Haber Girişi: 03.11.2021 - 07:56, Güncelleme: 03.11.2021 - 08:09

ONLAR DA GEBZE BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKGÖZ'Ü YAKIN TAKİBE ALDILAR

 

ONLAR DA GEBZE BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKGÖZ'Ü YAKIN TAKİBE ALDILAR

KOCAELİ HABERİ
Muharrem İnce'nin kurduğu ve Genel Başkanlığını yaptığı Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanı İsmail Aşak, Kocaeli İl Yöneticisi Olcay Palancı ile birlikte dün gerçekleştirilen Gebze Belediye Meclis toplantısını izlemeye gitti.. Geçtiğimiz pazar günü düzenlediği basın toplantısında "Benim bu kente borcum var. Bu kent ile ilgili her şeyi yakından takip edeceğim ve sorunlaroına çözüm arayacağım" şeklinde iddialı bir çıkış yapan İsmail Aşak, GKM'de gerçekleştirilen Gebze Belediye Meclis toplantısını izlemeye gittti ve o anları sosyal medyadan "İlk Belediye Meclis toplantımız olarak bu da burda kalsın" sözleri ile paylaştı.. İsmail Aşak'ın bu hareketi, siyaset kulislerinde Gebze Belediyesini ve Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü yakın takibe aldığı şeklinde yankı buldu..
KOCAELİ HABERİ

Muharrem İnce'nin kurduğu ve Genel Başkanlığını yaptığı Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanı İsmail Aşak, Kocaeli İl Yöneticisi Olcay Palancı ile birlikte dün gerçekleştirilen Gebze Belediye Meclis toplantısını izlemeye gitti..

Geçtiğimiz pazar günü düzenlediği basın toplantısında "Benim bu kente borcum var. Bu kent ile ilgili her şeyi yakından takip edeceğim ve sorunlaroına çözüm arayacağım" şeklinde iddialı bir çıkış yapan İsmail Aşak, GKM'de gerçekleştirilen Gebze Belediye Meclis toplantısını izlemeye gittti ve o anları sosyal medyadan "İlk Belediye Meclis toplantımız olarak bu da burda kalsın" sözleri ile paylaştı..

İsmail Aşak'ın bu hareketi, siyaset kulislerinde Gebze Belediyesini ve Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü yakın takibe aldığı şeklinde yankı buldu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.