Asayiş Haber Girişi: 01.11.2021 - 09:32, Güncelleme: 01.11.2021 - 09:37

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI

 

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI

KOCAELİ HABERİ
28.10.2021 günü ilimiz Derince ilçesinde meydana gelen “Motosiklet Hırsızlığı” ile ilgili olarak; şüpheli B.B. ve Ç.G. isimli şahıslar, hırsızlığa konu motosiklet ile birlikte ekiplerimizce yakalanmıştır.  Şüpheliler, 31.10.2021 günü Adli Makamlara mevcutlu olarak sevk edilmiş, şüpheli şahıslardan B.B. savcılıktan serbest kalmış, Ç.G. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine intikal ettirilmiştir. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KOCAELİ HABERİ

28.10.2021 günü ilimiz Derince ilçesinde meydana gelen “Motosiklet Hırsızlığı” ile ilgili olarak; şüpheli B.B. ve Ç.G. isimli şahıslar, hırsızlığa konu motosiklet ile birlikte ekiplerimizce yakalanmıştır. 

Şüpheliler, 31.10.2021 günü Adli Makamlara mevcutlu olarak sevk edilmiş, şüpheli şahıslardan B.B. savcılıktan serbest kalmış, Ç.G. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine intikal ettirilmiştir.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.