İlçeler Haber Girişi: 09.11.2021 - 18:20, Güncelleme: 09.11.2021 - 18:20

MEMİŞ ÖZDEMİR'DEN BAŞKAN ÇİFTÇİ'YE ZİYARET

 

MEMİŞ ÖZDEMİR'DEN BAŞKAN ÇİFTÇİ'YE ZİYARET

KOCAELİ HABERİ
Marmara Engelliler Derneği'nden Çiftçi'ye ziyaret Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Marmara Engelliler Derneği Başkanı Memiş Özdemir'i kabul etti. Karşılıklı görüş alışverişin yapıldığı ziyarette Dernek Başkanı Özdemir, derneğin çalışmaları hakkında Başkan Çiftçi'ye bilgiler verdi. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Özdemir'e teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, engelli vatandaşların bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yanlarında olmaya devam edecekleri söyledi. Çayırova'da önemli bir engelli nüfusunun bulunduğuna dikkat çeken Çiftçi, inşaatına başladıkları Engelliler Merkezi Projesi tamamlandığında, ilçedeki engelli vatandaşların gündelik yaşamlarının kolaylaşacağını sözlerine ekledi.
KOCAELİ HABERİ

Marmara Engelliler Derneği'nden Çiftçi'ye ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Marmara Engelliler Derneği Başkanı Memiş Özdemir'i kabul etti. Karşılıklı görüş alışverişin yapıldığı ziyarette Dernek Başkanı Özdemir, derneğin çalışmaları hakkında Başkan Çiftçi'ye bilgiler verdi.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Özdemir'e teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, engelli vatandaşların bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yanlarında olmaya devam edecekleri söyledi. Çayırova'da önemli bir engelli nüfusunun bulunduğuna dikkat çeken Çiftçi, inşaatına başladıkları Engelliler Merkezi Projesi tamamlandığında, ilçedeki engelli vatandaşların gündelik yaşamlarının kolaylaşacağını sözlerine ekledi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.