Dünya Haber Girişi: 26.11.2021 - 00:00, Güncelleme: 26.11.2021 - 02:33

KOCAELİ ERZURUMLULARIN BAŞKANI TEKİN DURSUN'UN ACI GÜNÜ!

 

KOCAELİ ERZURUMLULARIN BAŞKANI TEKİN DURSUN'UN ACI GÜNÜ!

KOCAELİ HABERİ
Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun’un oğlu Sedat Dursun yakalanmış olduğu Covid-19 virüsü nedeniyle tedavi altnda bulunduğu Tuzla Devlet Hastanesi yoğun bakımında genç yaşta yaşama veda etti. Sedat Dursun'un vefat haberi Kocaeli, Gebze Bölgesi ve Erzurumlular arasında büyük bir üzüntü oluşturdu.  Sedat Dursun'un cenazesi 26/11/2021 (Bugün) Cuma Namazına Mütakip Diliskelesi Merkez Yeni Camiinden Kaldırılacaktır. Sedat Dursun'a Allah’tan rahmet, Tekin Dursun başkan ve ailesine baş sağlığı diliyoruz..
KOCAELİ HABERİ

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun’un oğlu Sedat Dursun yakalanmış olduğu Covid-19 virüsü nedeniyle tedavi altnda bulunduğu Tuzla Devlet Hastanesi yoğun bakımında genç yaşta yaşama veda etti.

Sedat Dursun'un vefat haberi Kocaeli, Gebze Bölgesi ve Erzurumlular arasında büyük bir üzüntü oluşturdu.  Sedat Dursun'un cenazesi 26/11/2021 (Bugün) Cuma Namazına Mütakip
Diliskelesi Merkez Yeni Camiinden Kaldırılacaktır.

Sedat Dursun'a Allah’tan rahmet, Tekin Dursun başkan ve ailesine baş sağlığı diliyoruz..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.