Asayiş Haber Girişi: 05.11.2021 - 10:15, Güncelleme: 05.11.2021 - 10:15

​KOCAELİ EMNİYETİNDEN UYUMA ve KADES BİLGİLENDİRMESİ

 

​KOCAELİ EMNİYETİNDEN UYUMA ve KADES BİLGİLENDİRMESİ

KOCAELİ HABERİ
Emniyet Müdürlüğümüzce uyuşturucu ile mücadele faaliyetleri kapsamında;  04.11.2021 günü iki ayrı oturumda ilimiz Gölcük ilçesi Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Konferans Salonu ile Gölcük Sanat Evi Toplantı Salonunda okul aile birliği üyeleri, öğrenci velileri, ilçe kent konseyi üyeleri, sanat merkezi kursiyerlerinden oluşan toplam 102 anneye eğitim verilmiş, UYUMA ve KADES uygulamaları hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında bilgilendirme çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KOCAELİ HABERİ

Emniyet Müdürlüğümüzce uyuşturucu ile mücadele faaliyetleri kapsamında; 

04.11.2021 günü iki ayrı oturumda ilimiz Gölcük ilçesi Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Konferans Salonu ile Gölcük Sanat Evi Toplantı Salonunda okul aile birliği üyeleri, öğrenci velileri, ilçe kent konseyi üyeleri, sanat merkezi kursiyerlerinden oluşan toplam 102 anneye eğitim verilmiş, UYUMA ve KADES uygulamaları hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında bilgilendirme çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.