Yaşam Haber Girişi: 31.10.2021 - 16:56, Güncelleme: 31.10.2021 - 16:56

İYİ PARTİ GEBZE BÖLGESİNİN İKİNCİ ACISI

 

İYİ PARTİ GEBZE BÖLGESİNİN İKİNCİ ACISI

KOCAELİ HABERİ
Çayırova İYİ Parti İlçe Başkan yardımcısı Şakir Şükrü  Erdöl yakalanmış olduğu koronavirüs nedeni ile 15 Oca 2021 tarihinde  vefat etmişti. İYİ Parti Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyesi Fatih Kaplan'da dün akşam saatlerinde yakalanmış olduğu covid-19 dolayısı ile yaşamını yitirdi. İYİ Parti Kocaeli İl Başkan yardımcısı ve Gebzeli iş insanı Nusret Acur iki siyaset arkadaşını kaybetmiş olmasının acısı ile duygularını sosyal medyadan "Yaklaşık Bir Yıl Arayla, Hem Sağımda Hem Solumda Oturan Yol Arkadaşlarımı Salgın Nedeniyle Kaybettik. Geriye Sadece Resimlerdeki Bu Eşsiz Gülüşleri Kaldı… Mekanları Cennet Olsun…" mesajı ile paylaştı..  
KOCAELİ HABERİ

Çayırova İYİ Parti İlçe Başkan yardımcısı Şakir Şükrü  Erdöl yakalanmış olduğu koronavirüs nedeni ile 15 Oca 2021 tarihinde  vefat etmişti. İYİ Parti Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyesi Fatih Kaplan'da dün akşam saatlerinde yakalanmış olduğu covid-19 dolayısı ile yaşamını yitirdi.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan yardımcısı ve Gebzeli iş insanı Nusret Acur iki siyaset arkadaşını kaybetmiş olmasının acısı ile duygularını sosyal medyadan "Yaklaşık Bir Yıl Arayla, Hem Sağımda Hem Solumda Oturan Yol Arkadaşlarımı Salgın Nedeniyle Kaybettik. Geriye Sadece Resimlerdeki Bu Eşsiz Gülüşleri Kaldı… Mekanları Cennet Olsun…" mesajı ile paylaştı..

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.