İlçeler Haber Girişi: 05.11.2021 - 06:42, Güncelleme: 05.11.2021 - 06:42

GEBZELİ OTOBÜSCÜLER GTO'YA GİTTİ

 

GEBZELİ OTOBÜSCÜLER GTO'YA GİTTİ

KOCAELİ HABERİ
Gebze Şehirlerarası Otobüs Terminali Derneğinin yeni Başkanı Özgür Büyükkaya ve yönetim kurulu üyeleri dün topluca Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i ziyaret ederek sorunları hakkında karşılıklı istişarelerde bulundular.. GTO Yönetim Kurulu üyesi Mikdat Aydın ile birlikte Gebzeli şehirlerarası otobüs işletmecilerini dinleyen Başkan Çiler ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada "Gebze Şehirlerarası Otobüs Terminali Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Büyükkaya ve yönetim kurulu üyelerinin Odamızı ziyaretinde; trafik, bölgemizin ulaşım ağı ve bu anlamda iyileştirilmesi gereken konular ile ilgili taleplerini ilgili makamlara iletmek üzere değerlendirdik. Çalışmalarında başarılar dileriz." ifadelerine yer verdi..
KOCAELİ HABERİ

Gebze Şehirlerarası Otobüs Terminali Derneğinin yeni Başkanı Özgür Büyükkaya ve yönetim kurulu üyeleri dün topluca Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i ziyaret ederek sorunları hakkında karşılıklı istişarelerde bulundular..

GTO Yönetim Kurulu üyesi Mikdat Aydın ile birlikte Gebzeli şehirlerarası otobüs işletmecilerini dinleyen Başkan Çiler ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada "Gebze Şehirlerarası Otobüs Terminali Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Büyükkaya ve yönetim kurulu üyelerinin Odamızı ziyaretinde; trafik, bölgemizin ulaşım ağı ve bu anlamda iyileştirilmesi gereken konular ile ilgili taleplerini ilgili makamlara iletmek üzere değerlendirdik. Çalışmalarında başarılar dileriz." ifadelerine yer verdi..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.