İlçeler Haber Girişi: 24.11.2021 - 05:05, Güncelleme: 24.11.2021 - 05:13

GEBZE İÇİN EN BÜYÜK PROJEDE İMZALAR ATILDI

 

GEBZE İÇİN EN BÜYÜK PROJEDE İMZALAR ATILDI

KOCAELİ HABERİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan "Gebze Millet Bahçesi"nin proje ve ihale aşaması tamamlandı.. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz bu güzel haberi "Milletin Bahçesi, Gebze Millet Bahçesi'nin ihalesi tamamlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Tahir Büyükakın'a şahsım ve hemşehrilerim adına şükranlarımı iletiyorum. Hayırlı olsun" sözleri ile duyurduktan sonra paylaşımına Gebze Belediyesinin şiarı olan "İşin Özü Aşkla Çalışmak" ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin "Çalışınca Oluyor" şiarını ekledi..  
KOCAELİ HABERİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan "Gebze Millet Bahçesi"nin proje ve ihale aşaması tamamlandı..

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz bu güzel haberi "Milletin Bahçesi, Gebze Millet Bahçesi'nin ihalesi tamamlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Tahir Büyükakın'a şahsım ve hemşehrilerim adına şükranlarımı iletiyorum. Hayırlı olsun" sözleri ile duyurduktan sonra paylaşımına Gebze Belediyesinin şiarı olan "İşin Özü Aşkla Çalışmak" ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin "Çalışınca Oluyor" şiarını ekledi..
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.