Güncel Haber Girişi: 11.11.2021 - 08:06, Güncelleme: 11.11.2021 - 08:21

Flash TV ekranlarında büyük kavga! Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti (VİDEO)

 

Flash TV ekranlarında büyük kavga! Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti (VİDEO)

Kocaelihaberi
Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat’ı Flash TV’de bir araya getiren ‘Al Sana Haber’ isimli programda kavga çıktı. Flash Tv’de yayınlanan Al Sana Haber programında gergin anlar meydana geldi. Programa askeri kamuflajlı giysiyle çıkan Tuğba Ekinci, ayağa kalkarak Türk bayrağı açtı. Tuğba Ekinci, “Alevi de olsan ‘Türküm Aleviyim’, ‘Kürdüm’ de derken ‘Türküm’ demeyi de bileceksiniz” dedi. NİHAT DOĞAN VE TUĞBA EKİNCİ GERİLİMİ Nihat Doğan ise Ekinci’nin bu sözlerine itiraz etti. İkili arasında canlı yayında münakaşa meydana geldi. Programın moderatörü Seyhan Soylu gerginliği yatıştırmaya çalıştı. “YOKUM BİR DAHA” SÖZLERİYLE CANLI YAYINI TERK ETTİ Tuğba Ekinci ise, Seyhan Soylu’ya tepki göstererek “Söylediğim şeyi bugün ’10 Kasım’ deyip geçiştiremiyorsunuz” ifadelerini kullandı. Nihat Doğan da “O zaman sen de ‘Kürt’üm’ de” diye tepki gösterdi. Stüdyoda ortam daha da gerildi ve masalara vuruldu. “Yokum ben bir daha” diyerek bağıran Ekinci canlı yayında stüdyoyu terk etti.
Kocaelihaberi

Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat’ı Flash TV’de bir araya getiren ‘Al Sana Haber’ isimli programda kavga çıktı.

Flash Tv’de yayınlanan Al Sana Haber programında gergin anlar meydana geldi. Programa askeri kamuflajlı giysiyle çıkan Tuğba Ekinci, ayağa kalkarak Türk bayrağı açtı. Tuğba Ekinci, “Alevi de olsan ‘Türküm Aleviyim’, ‘Kürdüm’ de derken ‘Türküm’ demeyi de bileceksiniz” dedi.

NİHAT DOĞAN VE TUĞBA EKİNCİ GERİLİMİ

Nihat Doğan ise Ekinci’nin bu sözlerine itiraz etti. İkili arasında canlı yayında münakaşa meydana geldi. Programın moderatörü Seyhan Soylu gerginliği yatıştırmaya çalıştı.

“YOKUM BİR DAHA” SÖZLERİYLE CANLI YAYINI TERK ETTİ

Tuğba Ekinci ise, Seyhan Soylu’ya tepki göstererek “Söylediğim şeyi bugün ’10 Kasım’ deyip geçiştiremiyorsunuz” ifadelerini kullandı. Nihat Doğan da “O zaman sen de ‘Kürt’üm’ de” diye tepki gösterdi. Stüdyoda ortam daha da gerildi ve masalara vuruldu.

“Yokum ben bir daha” diyerek bağıran Ekinci canlı yayında stüdyoyu terk etti.

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.