Magazin - Cemiyet Haber Girişi: 16.11.2021 - 09:39, Güncelleme: 16.11.2021 - 09:39

ERSOY'DAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

 

ERSOY'DAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

KOCAELİ HABERİ
Usta sanatçı Bülent Ersoy'un orkestrası Kıbrıs'ta sahte PCR suçlamasıyla tutuklanmıştı. Müzisyenler tahliye olduktan sonra orkestra şefi Onur Özelçağlayan, Ersoy ile artık çalışmayacaklarını duyurdu. Ersoy'dan ise yanıt gecikmedi. Ünlü sanatçı, "Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı" dedi Bülent Ersoy'un 21 kişiden oluşan orkestrası, 28 Ağustos'ta çift aşının yanı sıra PCR testi de istenen KKTC'ye girişte, otelin temin ettiği sahte PCR testleriyle yakalandı. Polis gözetiminde sahneye çıkan ve ardından yargılanan orkestra üyeleri, son duruşmalarında birer ay hapis cezası alırken; şef Onur Özelçağlayan ise 1.5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezaları tamamlanan orkestra üyeleri Lefkoşa Cezaevi'nden tahliye edildi. "BÜLENT ERSOY İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK" Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, 'Söylemezsem Olmaz' programında Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıkladı. Özelçağlayan, "14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım'ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın nedeni, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ dedi, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik." ifadelerini kullandı. "İŞİN CILKI ÇIKTI!" Bülent Ersoy ise orkestra üyelerine tepki gösterdi. Diva, "Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um." diye yanıt verdi.
KOCAELİ HABERİ

Usta sanatçı Bülent Ersoy'un orkestrası Kıbrıs'ta sahte PCR suçlamasıyla tutuklanmıştı. Müzisyenler tahliye olduktan sonra orkestra şefi Onur Özelçağlayan, Ersoy ile artık çalışmayacaklarını duyurdu. Ersoy'dan ise yanıt gecikmedi. Ünlü sanatçı, "Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı" dedi

Bülent Ersoy'un 21 kişiden oluşan orkestrası, 28 Ağustos'ta çift aşının yanı sıra PCR testi de istenen KKTC'ye girişte, otelin temin ettiği sahte PCR testleriyle yakalandı.

Polis gözetiminde sahneye çıkan ve ardından yargılanan orkestra üyeleri, son duruşmalarında birer ay hapis cezası alırken; şef Onur Özelçağlayan ise 1.5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezaları tamamlanan orkestra üyeleri Lefkoşa Cezaevi'nden tahliye edildi.

"BÜLENT ERSOY İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK"

Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, 'Söylemezsem Olmaz' programında Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıkladı. Özelçağlayan, "14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım'ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın nedeni, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ dedi, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik." ifadelerini kullandı.

"İŞİN CILKI ÇIKTI!"

Bülent Ersoy ise orkestra üyelerine tepki gösterdi. Diva, "Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um." diye yanıt verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.