Siyaset Haber Girişi: 17.11.2021 - 19:52, Güncelleme: 17.11.2021 - 19:52

Erdoğan: ''Uçak gemisi yaptık, şu anda denize indirmiş vaziyetteyiz.''

 

Erdoğan: ''Uçak gemisi yaptık, şu anda denize indirmiş vaziyetteyiz.''

kocaelihaberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Hükümet Başkanı Sanchez ile anlaşmaların imza töreni ve ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, İspanya ile savunma alanında yapılan iş birliğinin devam edeceğini belirterek, "İspanya ile uçak gemisi yaptık, şu anda denize indirmiş vaziyetteyiz. Bunun çok daha büyüğünü İspanya ile yapalım istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu. Erdoğan, "Birkaç üye ülkenin küçük hesaplarının Avrupa Birliği'ni ve NATO-Avrupa Birliği ilişkilerini zayıflatmasına izin verilmemelidir" dedi. İspanya Başbakanı Pedro Sanchez de "İspanya ve Türkiye ikili ilişkileri olağanüstü bir düzeye ulaştı" diye konuştu.  
kocaelihaberi


Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Hükümet Başkanı Sanchez ile anlaşmaların imza töreni ve ortak basın toplantısı düzenledi.
Erdoğan, İspanya ile savunma alanında yapılan iş birliğinin devam edeceğini belirterek, "İspanya ile uçak gemisi yaptık, şu anda denize indirmiş vaziyetteyiz. Bunun çok daha büyüğünü İspanya ile yapalım istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
Erdoğan, "Birkaç üye ülkenin küçük hesaplarının Avrupa Birliği'ni ve NATO-Avrupa Birliği ilişkilerini zayıflatmasına izin verilmemelidir" dedi.
İspanya Başbakanı Pedro Sanchez de "İspanya ve Türkiye ikili ilişkileri olağanüstü bir düzeye ulaştı" diye konuştu.
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.