Güncel Haber Girişi: 30.10.2021 - 08:52, Güncelleme: 30.10.2021 - 08:57

En güzel temizlik, kirletmemektir

 

En güzel temizlik, kirletmemektir

KOCAELİ HABERİ
Büyükşehir ekipleri, 7/24 kent genelindeki park ve bahçelerde temizlik yapıyor. "Biz temizleriz işimiz bu, ama; En güzel temizlik, kirletmemektir" Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Mutlu Şehir Kocaeli’nin temiz bir şehirden geçtiği anlayışıyla gece gündüz demeden şehrin her köşesinde faaliyetlerine devam ediyor. Park ve bahçelerin inşasından temizliğine, ot biçmeden budamaya kadar geniş bir alanda hizmet veren ekiplerin Kocaeli’nin her köşesine eli değiyor. Ancak şehri temiz tutmanın asıl yolu kirletmemekten geçiyor.
KOCAELİ HABERİ

Büyükşehir ekipleri, 7/24 kent genelindeki park ve bahçelerde temizlik yapıyor. "Biz temizleriz işimiz bu, ama; En güzel temizlik, kirletmemektir"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Mutlu Şehir Kocaeli’nin temiz bir şehirden geçtiği anlayışıyla gece gündüz demeden şehrin her köşesinde faaliyetlerine devam ediyor. Park ve bahçelerin inşasından temizliğine, ot biçmeden budamaya kadar geniş bir alanda hizmet veren ekiplerin Kocaeli’nin her köşesine eli değiyor. Ancak şehri temiz tutmanın asıl yolu kirletmemekten geçiyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.