Dünya Haber Girişi: 12.11.2021 - 17:00, Güncelleme: 12.11.2021 - 17:00

DİLOVASI AĞRILILAR DERNEĞİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR

 

DİLOVASI AĞRILILAR DERNEĞİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR

KOCAELİ HABERİ
Yakın zamanda Dilovası’nda Yeniden Kurulan Dilovası Ağrı’lılar Dernek Başkanı Şerif Bozkurt ve Yönetimi, Kamu Kurum ve STK’lara Ziyaretlerde bulunmuştu.İadeyi ziyaretler kapsamaında Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar, Çayırova İlçe Spor Müdürü Halil İbrahim Şahin iadeyi ziyarete bulundular HEMŞERİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ   Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar Hemşehri derneklerinin birlik ve beraberliğin sağlanmasında çok önemli bir fonksiyonu yerine getirdiğine dikkat çeken Emniyet Müdürü Yazar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yöresel dernekler yada hemşehri dernekleri, bulundukları il ve İlçelerde farklı kültürlerin kaynaştırılması noktasında bir sosyal sorumluluk görevini yerine getirmektedirler" dedi. Demokrasinin temel taşlarından olan sivil toplum kuruluşlarının günümüzde daha da ön plana çıktığını  söyledi. HZ. NUH’UN KENTİ OLAN AĞRI  Kocaeli Çayırova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil İbrahim Şahin,  İnsanlığın yeryüzüne yayıldığı  Hz. Nuh’un Kenti olan Ağrımızın gelenek ve göreneklerini en iyi şekilde yansıtmak için çaba sarf eden Dilovası Ağrılılar Derneğimizi” ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dernek Başkanımız Sn. Şerif Bozkurt ve yönetimindeki hemşerilerimize başarılar diliyorum Dilovası Ağrı’lılar Dernek Başkanı Şerif Bozkurt ve Yeni Yönetimin Hayırlı olmasını diliyorum dedi. HEMŞERİLERİMİZ İÇİN PROJELER ÜRETMEK İSTİYORUZ  Dilovası’nda yaşayan Ağrılı hemşerilerimizin teveccühünü kazanarak Dilovası Ağrılılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Kuran Şerif Bozkurt,  yaptığı konuşmada Dilovası’nda yaşamanın önemine değinerek birlikte hareket etmenin ve toplumsal mutabakatlarda bulunarak, Hemşerilerimiz için  projeler üretmek adına bu gibi ziyaretlere her zaman ihtiyaç vardır, Sivil toplum kuruluşların her zaman insanlarımızın yanında olduğu ve bundan sonrada hep birlikte insanlarımızın sorunlarını çözmek adına adımlar atacağımızı bilmenizde fayda vardır,   Aynı zamanda yine hemşeri derneklerle komu alanda birlikte hemşerilerimizin sorunları çözeceğiz dedi.
KOCAELİ HABERİ

Yakın zamanda Dilovası’nda Yeniden Kurulan Dilovası Ağrı’lılar Dernek Başkanı Şerif Bozkurt ve Yönetimi, Kamu Kurum ve STK’lara Ziyaretlerde bulunmuştu.İadeyi ziyaretler kapsamaında Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar, Çayırova İlçe Spor Müdürü Halil İbrahim Şahin iadeyi ziyarete bulundular

HEMŞERİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ 

 Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar Hemşehri derneklerinin birlik ve beraberliğin sağlanmasında çok önemli bir fonksiyonu yerine getirdiğine dikkat çeken Emniyet Müdürü Yazar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yöresel dernekler yada hemşehri dernekleri, bulundukları il ve İlçelerde farklı kültürlerin kaynaştırılması noktasında bir sosyal sorumluluk görevini yerine getirmektedirler" dedi. Demokrasinin temel taşlarından olan sivil toplum kuruluşlarının günümüzde daha da ön plana çıktığını  söyledi.

HZ. NUH’UN KENTİ OLAN AĞRI 

Kocaeli Çayırova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil İbrahim Şahin,  İnsanlığın yeryüzüne yayıldığı  Hz. Nuh’un Kenti olan Ağrımızın gelenek ve göreneklerini en iyi şekilde yansıtmak için çaba sarf eden Dilovası Ağrılılar Derneğimizi” ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dernek Başkanımız Sn. Şerif Bozkurt ve yönetimindeki hemşerilerimize başarılar diliyorum Dilovası Ağrı’lılar Dernek Başkanı Şerif Bozkurt ve Yeni Yönetimin Hayırlı olmasını diliyorum dedi.

HEMŞERİLERİMİZ İÇİN PROJELER ÜRETMEK İSTİYORUZ 

Dilovası’nda yaşayan Ağrılı hemşerilerimizin teveccühünü kazanarak Dilovası Ağrılılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Kuran Şerif Bozkurt,  yaptığı konuşmada Dilovası’nda yaşamanın önemine değinerek birlikte hareket etmenin ve toplumsal mutabakatlarda bulunarak, Hemşerilerimiz için  projeler üretmek adına bu gibi ziyaretlere her zaman ihtiyaç vardır, Sivil toplum kuruluşların her zaman insanlarımızın yanında olduğu ve bundan sonrada hep birlikte insanlarımızın sorunlarını çözmek adına adımlar atacağımızı bilmenizde fayda vardır,   Aynı zamanda yine hemşeri derneklerle komu alanda birlikte hemşerilerimizin sorunları çözeceğiz dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.