İlçeler Haber Girişi: 03.11.2021 - 20:31, Güncelleme: 03.11.2021 - 20:31

DİLOVALI KADINLARDAN GEBZE ÇIKARMASI

 

DİLOVALI KADINLARDAN GEBZE ÇIKARMASI

KOCAELİ HABERİ
Dilovası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi iş kadınlar bugün Gebze'ye gelerek Gebze Ticaret Odasını ziyaret ettiler.. Kuruluşlarından bu yana birbirinden aktif ve verimli çalışmalara ve üretim faaliyetlerine imza atan Dilovası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi iş kadınları, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i makamında ziyaret ederek, kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında ve karşılıklı istişarelerde bulundular. Bu ziyarertten ve kadınarımızı üretim yolu ile ekonomiye bulundukları katkıdan dolayı çok mutlu olan Başkan Çiler, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi ve GTO olarak üzerlerine düşen bir görev varsa sev seve yapabileceklerini dile getirdi...
KOCAELİ HABERİ

Dilovası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi iş kadınlar bugün Gebze'ye gelerek Gebze Ticaret Odasını ziyaret ettiler..

Kuruluşlarından bu yana birbirinden aktif ve verimli çalışmalara ve üretim faaliyetlerine imza atan Dilovası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi iş kadınları, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i makamında ziyaret ederek, kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında ve karşılıklı istişarelerde bulundular.

Bu ziyarertten ve kadınarımızı üretim yolu ile ekonomiye bulundukları katkıdan dolayı çok mutlu olan Başkan Çiler, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi ve GTO olarak üzerlerine düşen bir görev varsa sev seve yapabileceklerini dile getirdi...

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.