Magazin - Cemiyet Haber Girişi: 03.11.2021 - 18:15, Güncelleme: 03.11.2021 - 18:15

DERİCİ'DEN KÜFÜRLÜ YANIT

 

DERİCİ'DEN KÜFÜRLÜ YANIT

KOCAELİ HABERİ
Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bu kez de Twitter üzerinden verdiği yanıtla gündeme geldi. 'SÖYLENDİĞİ GİBİ ÇİRKİN DEĞİL, DAHA ÇİRKİN' Birkaç gündür Kapadokya'da tatilin tadını çıkaran ünlü şarkıcı için bir Twitter kullanıcısı "Bebek'te İrem Derici'yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin" şeklinde tweet attı. KÜFÜRLÜ YANIT! Bu yoruma kayıtsız kalmayan İrem Derici, küfürlü bir yanıt verdi. Ünlü isim, paylaşımında; ".. salağı 4 gündür Kapadokya'dayım ben" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine bazı takipçileri Derici'nin üslubunu eleştirirken bazıları da 34 yaşındaki ünlü şarkıcıya destek yorumları yaptı. DEMET İLE BARIŞTI Geçtiğimiz aylarda İrem Derici'nin konser öncesi küfür ederken çekilen bir videosu Twitter'da "İyi şarkıcı olmak, ahlakı bozuk olmak #İremderici" notuyla yayınlanmıştı. Paylaşımı gören Demet Akalın da gönderiyi beğenmişti. Bir süredir küs olan şarkıcı İrem Derici ile Demet Akalın aralarındaki buzları eritti. Konuyla ilgili telefonla bir programa bağlanan Akalın, "Zaten neden küstük anlamadım!" şeklinde konuştu.  
KOCAELİ HABERİ

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bu kez de Twitter üzerinden verdiği yanıtla gündeme geldi.

'SÖYLENDİĞİ GİBİ ÇİRKİN DEĞİL, DAHA ÇİRKİN'
Birkaç gündür Kapadokya'da tatilin tadını çıkaran ünlü şarkıcı için bir Twitter kullanıcısı "Bebek'te İrem Derici'yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin" şeklinde tweet attı.

KÜFÜRLÜ YANIT!
Bu yoruma kayıtsız kalmayan İrem Derici, küfürlü bir yanıt verdi. Ünlü isim, paylaşımında; ".. salağı 4 gündür Kapadokya'dayım ben" ifadelerini kullandı.
Bunun üzerine bazı takipçileri Derici'nin üslubunu eleştirirken bazıları da 34 yaşındaki ünlü şarkıcıya destek yorumları yaptı.

DEMET İLE BARIŞTI
Geçtiğimiz aylarda İrem Derici'nin konser öncesi küfür ederken çekilen bir videosu Twitter'da "İyi şarkıcı olmak, ahlakı bozuk olmak #İremderici" notuyla yayınlanmıştı. Paylaşımı gören Demet Akalın da gönderiyi beğenmişti. Bir süredir küs olan şarkıcı İrem Derici ile Demet Akalın aralarındaki buzları eritti. Konuyla ilgili telefonla bir programa bağlanan Akalın, "Zaten neden küstük anlamadım!" şeklinde konuştu.
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.