Güncel Haber Girişi: 30.10.2021 - 17:27, Güncelleme: 30.10.2021 - 17:27

DARICALI KARSLILARDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

 

DARICALI KARSLILARDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

KOCAELİ HABERİ
Darıca Kars İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılış töreni bugün Darıca Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi No 6’da Bölge protokolünün katılımıyla düzenlenen gerçekleştirildi... Darıca Kars İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Şen ve yönetim kurulu üyelerinin üstün gayretleri ile oluşturulan yeni dernek merkezinin açılışı başta Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Ak Parti Darıca İlçe başkanı Av. Ufuk Acay, CHP Darıca ilçe başkanı Gökhan Aktaş  ve KBB  İstihdam Ofisi Başkanı Öztekin Kaşçukçi ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti..
KOCAELİ HABERİ

Darıca Kars İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılış töreni bugün Darıca Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi No 6’da Bölge protokolünün katılımıyla düzenlenen gerçekleştirildi...

Darıca Kars İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Şen ve yönetim kurulu üyelerinin üstün gayretleri ile oluşturulan yeni dernek merkezinin açılışı başta Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Ak Parti Darıca İlçe başkanı Av. Ufuk Acay, CHP Darıca ilçe başkanı Gökhan Aktaş  ve KBB  İstihdam Ofisi Başkanı Öztekin Kaşçukçi ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.