Güncel Haber Girişi: 24.11.2021 - 18:17, Güncelleme: 24.11.2021 - 22:20

BÜYÜKGÖZ ÖĞRETMENLERİNE GİTTİ

 

BÜYÜKGÖZ ÖĞRETMENLERİNE GİTTİ

KOCAELİ HABERİ - Cengiz Yucak
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Gebze İmam Hatip Lisesinde öğrencilik yaptığı yıllardaki öğretmenleri Niyaz Atıcı, Nihat Acar ve Sevim Demirci'yi evlerinde ziyaret etti.. Öğretmenleri öğrencilernin Gebze Belediye Başkanı seçilmesinden ve bu özel günlerinde kendilerini hatırlayıp ziyaretlerine gelmesinden dolayı çok mutlu olurke, Başkan Büyükgöz o anları sosyal medyadan "Öğrenme de öğretmek de hayat boyu sürer. Tedrisatından geçtiğim kıymetli öğretmenlerim, Niyazi Hocam'a, Sevim Hocam'a ve Nihat Hocam'a emeklerinden dolayı şükranlarımı iletiyorum. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun." mesajı ile paylaştı..  
KOCAELİ HABERİ - Cengiz Yucak

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Gebze İmam Hatip Lisesinde öğrencilik yaptığı yıllardaki öğretmenleri Niyaz Atıcı, Nihat Acar ve Sevim Demirci'yi evlerinde ziyaret etti..

Öğretmenleri öğrencilernin Gebze Belediye Başkanı seçilmesinden ve bu özel günlerinde kendilerini hatırlayıp ziyaretlerine gelmesinden dolayı çok mutlu olurke, Başkan Büyükgöz o anları sosyal medyadan "Öğrenme de öğretmek de hayat boyu sürer. Tedrisatından geçtiğim kıymetli öğretmenlerim, Niyazi Hocam'a, Sevim Hocam'a ve Nihat Hocam'a emeklerinden dolayı şükranlarımı iletiyorum. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun." mesajı ile paylaştı..
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.