Siyaset Haber Girişi: 24.11.2021 - 22:23, Güncelleme: 24.11.2021 - 22:23

BABACAN'A SİYASET KULİSLERİNİ SALLAYAN ZİYARET

 

BABACAN'A SİYASET KULİSLERİNİ SALLAYAN ZİYARET

Kocaelihaberi
Yaşanan ekonomik krizin ve bu krizi bağlı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifa çağrılarının Türkiye'nin bir numaralı gündemi olduğu bir zaman diliminde, Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Büyükelçisi David M. Satterfield bugün DEVA Partisi Genel Merkezini ziyaret etti.. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, siyaset kulislerini sallayan bu ziyareti sosyal medyadan  "Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Büyükelçisi Sayın David M. Satterfield bugün Genel Merkezimizi ziyaret etti. Türkiye-ABD ilişkileri ve gündem üzerine görüş alışverişinde bulunduk.Sayın David M. Satterfield’e ziyareti için teşekkür ederim." sözleri ile duyurdu..
Kocaelihaberi

Yaşanan ekonomik krizin ve bu krizi bağlı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifa çağrılarının Türkiye'nin bir numaralı gündemi olduğu bir zaman diliminde, Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Büyükelçisi David M. Satterfield bugün DEVA Partisi Genel Merkezini ziyaret etti..

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, siyaset kulislerini sallayan bu ziyareti sosyal medyadan  "Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Büyükelçisi Sayın David M. Satterfield bugün Genel Merkezimizi ziyaret etti. Türkiye-ABD ilişkileri ve gündem üzerine görüş alışverişinde bulunduk.Sayın David M. Satterfield’e ziyareti için teşekkür ederim." sözleri ile duyurdu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.