Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İstediğinizi elde ettiğiniz bir gün. Tasarlayarak oluşturduğunuz her şey gerçekleşiyor. Şimdi hayal ettiklerinizi yaşama sırası… Keyfini sürerek hayallerinizin gerçekleşmesini izleyin.
Boğa
Ebeveyn kaynaklarınızı yatırım amaçlı değerlendirmek isteyeceksiniz. Harekete geçtiğiniz alanda uzman görüşüne başvuruyorsunuz. Görüşmeler sonucunda karlı bir yatırımın altına girebilir ve elinizdeki imkanları çok iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
İkizler
Aşk hayatınız da radikal bir karar alıyorsunuz. Karakter yapınıza uymayan bir teklifi kabul ediyorsunuz. Bu ilişki sizi Çok farklı bir noktaya götürebilir. Aldığınız ani karar hayatınızda unutamayacağınız bir zaman dilimini yaşamanıza neden olabilir.
Yengeç
Ruhsal olarak yorgun olabilirsiniz. Yaşadıklarınızın ağırlığı günlük hayatınızı etkileyebilir. Bir şey yapmak istemeyebilir ve kendi kabuğunuza çekilerek derin düşüncelere dalabilirsiniz. Çok düşünmek sizin için iyi olmayabilir, her ne olursa olsun hayattan kopmamaya önem verin.
Aslan
Kişisel ifadelere yer vermek yerine toplumsal konularla ilgili düşüncelerinizi açıklamak isteyeceksiniz. İnsanlarla konuşmak istemediğiniz, kaçmak istediğiniz özel konularınız olabilir. Kendinizi insanlardan sakınmak size iyi gelmeyebilir onlardan kaçmak yerine mücadele etmeye çalışın.
Başak
Yeni bir projeyi hayata geçiriyorsunuz. Gücünüze güç katacak bu projede çevrenizden ve ailenizden gerekli desteği alacaksınız. Ama lütfen güç zehirlenmelerine karşı dikkatli olun.
Terazi
Sağlıklı iletişim kuramıyorsunuz. Paylaşmak istediğiniz kelimeler boğazınızda düğümlenecektir. Yaşadıklarınız konuşmanıza engel oluyor. Bazı şeyleri artık içinizde yaşamak yerine konuşarak çözmeyi denemelisiniz. Kendinize bu kadar yüklenmeye hakkınız yok. lütfen düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaya çalışın.
Akrep
Ticari faaliyetlerinizde hedef kitlenizi büyütmek istiyorsunuz. Yanlış seçim yapmamak adına ortaklarınızla görüşme gerçekleştireceksiniz. Onlarla yaptığınız toplantılar sonucu belirlediğiniz hedefler ve çizdiğiniz rotada yol almaya gayret göstereceksiniz.
Yay
Başlangıç için enerjiniz yükseliyor. Hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Bu yenilik özellikle çok istediğiniz konulardan başlayarak hayatınızın geneline yayılarak devam eden uzun bir süreç olabilir. Adımlarınızı doğru atın.
Oğlak
Asla kabul etmem dediğiniz bir konuda mecburiyetlerinizin önem arz etmesinden dolayı kabullenişe geçiyorsunuz ve hayır dediğiniz şeyi yapıyorsunuz. İnatçı olduğunuz alanı deneyimlerken çevrenizden bu konuyla ilgili çokça eleştiri duyabilirsiniz.
Kova
Taşınma kararınızı hayata geçiriyorsunuz. İstediğiniz şartlara sahip evi buluyorsunuz. Bu heyecan sizi bugünlerde çok hareketli kılabilir ve taşınma telaşı içinde biraz gergin olabilirsiniz.
Balık
Çevrenizin size özel davranmasını bekliyorsunuz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istemeniz kabul görmeyebilir. Görmek istediğiniz ilgiyi çevrenizden görmek istemek yerine öncelikle kendiniz kendinize göstermeli varsa partnerinizden bu sevgiyi talep etmelisiniz. Lütfen duygularınızı doğru yönetin sonrasında pişman olacağınız yanlışlıklara başvurmayın.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.