Siyaset Haber Girişi: 22.11.2021 - 18:49, Güncelleme: 22.11.2021 - 18:49

AK PARTİ GEBZE'NİN SEVİM ABLASI TAMAMLADI

 

AK PARTİ GEBZE'NİN SEVİM ABLASI TAMAMLADI

KOCAELİ HABERİ
AK Parti Gebze ilçe Başkanlığının yıllardan beri hafta sonları dahil olmak üzere her gün devam ettirdiği "Nöbetçi Yönetim Kurulu Üyesi" uygulamasının nöbetçisi Sevim Kömürcü idi.. Gebze'de ki Ak partililerin "Sevim ablamız" diyerek sevip saydıkları Sevim Kömürcü bu sabahnın erken saatlerinde Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatına gelerek akşamın ilerleyen saatlerine kadar nöbetçi ilçe yöneticisi görevini tamamladı.. Sevim Kömürcü'nün nöbet gününde çok sayıda ziyaretçiyi ağırladığı ve sorununu anlatmaya gelen vatandaşları dineldiği öğrenildi..
KOCAELİ HABERİ

AK Parti Gebze ilçe Başkanlığının yıllardan beri hafta sonları dahil olmak üzere her gün devam ettirdiği "Nöbetçi Yönetim Kurulu Üyesi" uygulamasının nöbetçisi Sevim Kömürcü idi..

Gebze'de ki Ak partililerin "Sevim ablamız" diyerek sevip saydıkları Sevim Kömürcü bu sabahnın erken saatlerinde Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatına gelerek akşamın ilerleyen saatlerine kadar nöbetçi ilçe yöneticisi görevini tamamladı..

Sevim Kömürcü'nün nöbet gününde çok sayıda ziyaretçiyi ağırladığı ve sorununu anlatmaya gelen vatandaşları dineldiği öğrenildi..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.