Güncel Haber Girişi: 14.11.2021 - 15:41, Güncelleme: 14.11.2021 - 15:50

AFGANLI HOCALAR GEBZE'DE 'AFGANİSTAN VE TALİBAN'I ANLATTI

 

AFGANLI HOCALAR GEBZE'DE 'AFGANİSTAN VE TALİBAN'I ANLATTI

KOCAELİ HABERİ
İlim Yayma Cemiyeti Gebze Şübe başkanı Av. Nizamettin Kaya'nın daveti üzerine Afganistan Kabil Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halilullah Rasuli ve Kudret İsa Gebze'ye gelerek Afganistan'ın dününü ve bugünkü Taliban yönetimini anlattılar.. İlim Yayma Cemiyeti Gebze şübesi bu etkinliği sosyal medya sayfasından şu sözlerle duyrdu; "Gebze Sivil Dayanışma Platformu olarak, İlim Yayma Cemiyeti Gebze Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdumuzda Afganistan Kabil Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halilullah RASULİ ve Kudret İSA’ nın sunumuyla “Afganistan’ ın Dünü, Bugünü ve Yarını “ konulu konferansımızı gerçekleştirdik. Programımıza katılım sağlayan bütün Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Başkan ve Yönetimlerine şükranlarımızı sunuyoruz."
KOCAELİ HABERİ

İlim Yayma Cemiyeti Gebze Şübe başkanı Av. Nizamettin Kaya'nın daveti üzerine Afganistan Kabil Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halilullah Rasuli ve Kudret İsa Gebze'ye gelerek Afganistan'ın dününü ve bugünkü Taliban yönetimini anlattılar..

İlim Yayma Cemiyeti Gebze şübesi bu etkinliği sosyal medya sayfasından şu sözlerle duyrdu;

"Gebze Sivil Dayanışma Platformu olarak, İlim Yayma Cemiyeti Gebze Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdumuzda Afganistan Kabil Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halilullah RASULİ ve Kudret İSA’ nın sunumuyla “Afganistan’ ın Dünü, Bugünü ve Yarını “ konulu konferansımızı gerçekleştirdik. Programımıza katılım sağlayan bütün Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Başkan ve Yönetimlerine şükranlarımızı sunuyoruz."

Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.